Strzyżenie wykonywane w naszej pracowni fryzjerskiej

Strzyżenia

Perfekcyjne strzyżenie włosów to podstawa każdej atrakcyjnej i najmodniejszej fryzury. Większość kobiet obawia się, że nie będą umiały profesjonalnie ułożyć włosów. Można się tego szybko nauczyć. Właściwe przyrządy i odrobina treningu sprawiają, że modelowanie włosów staje się bardzo łatwe.
Profesjonalne strzyżenie włosów umożliwia uzyskać przynajmniej trzy różne warianty fryzury. Włosy gładkie i błyszczące albo pełne dynamiki. Chętnie zaprezentujemy wszystkie trzy odmiany fryzury. Dzięki stosowaniu naszych rad i kosmetyków modelowanie włosów w domu nie sprawi żadnej trudności.

Fryzury młodzieżowe

Charakteryzują się dynamizmem i temperamentem. Fryzury dla mężczyzn jak i dziewczyn powinny być dopasowane do struktury włosów by podkreślić ich piękne zalety. Mając włosy kręcone czy proste możesz wykreować ciekawe i niepowtarzalne fryzury.

Stosując pastę, krem lub wosk do włosów, nie nanoś kosmetyku na pasma przy ich nasadzie. Dlaczego? Bo włosy będą sprawiały wrażenie nieświeżych i przylizanych. Rozprowadzaj kosmetyk z umiarem wzdłuż pasm.

Cennik

  • Strzyżenie master 70 zł
  • Strzyżenie męskie 40
  • Upięcia ślubne 90
  • Cornrows 160

Rezerwacja terminu

Aby zarezerwować termin wymagana jest wpłata:
100 zł na warkoczyki
200 zł na afro&loki
200 zł na przedłużanie włosów

Nasze prace znajdziesz również na
facebook.com/fryzjerAlewlosy