Nasza autorska metoda ręcznego formowania bardzo malutkich, mocnych i wytrzymałych zgrzewów za pomocą najlepszej jakości naturalnej keratyny, dzięki czemu nie niszczą struktury włosa a pasma są wielokrotnego użytku. Dlaczego nasza metoda jest unikalna?

Keratynowe przedłużanie włosów (włosy przed zabiegiem)

Metoda polega na łączeniu pasm włosów naturalnych z pasmami włosów przedłużanych za pomocą zgrzewów keratynowych. Keratyna rozgrzewana jest za pomocą zgrzewarki i formowana na paśmie włosów klientki w malutki zgrzew, nie dotykając przy tym ciepłem włosów klientki. stylistki na bieżąco tworzą pasemka dopasowane kolorystycznie oraz pod względem grubości do włosów klientki, dzięki czemu możemy stworzyć najbardziej spersonalizowany efekt przedłużania włosów. Specjalistki przedłużania włosów dopasowują pasma mniejsze/większe do konkretnych miejsc na głowie, dlatego nasza metoda pozwala na rekonstrukcję bardzo krótkich włosów, boków, grzywki a także pozwala na przedłużanie włosów prawie na szczycie głowy, gdzie przy innych metodach jest to niemożliwe.

Włosy wykonane naszą autorską metodą , należy podciągać maksymalnie co 4 miesiące ( włosy cienkie i łamliwe 1,2-2 miesiące, włosy średniej grubości 3 miesiące, włosy grube 4 miesiące ). Podciąganie włosów polega na ściągnięciu pasemek i ich ponownej aplikacji : zgrzew rozgniatamy specjalnymi cążkami bez naruszenia struktury włosów naturalnych oraz bez użycia płynów i substancji chemicznych. Przy zabiegu podciągania włosów, pasemka się skracają o długość zgrzewu oraz po podcięciu końcówek na koniec przedłużania od 2-7 cm. Włosy doczepiane na keratynę wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Zabiegi – zwłaszcza te, przeprowadzane w renomowanych salonach fryzjerskich nie należą do najtańszych. Za keratynowe przedłużanie włosów – w zależności od oczekiwanych efektów oraz aktualnego wyglądu włosów – trzeba zapłacić od 800 do 2500 zł.

Szkolenia w Alewlosy alewlosy.com/szkolenia-2/

#szkolenieprzedłużaniewłosówopole

#szkoleniekeratynoweprzedłużaniewłosów