Specjalizujemy się w tym od 17 lat

Przedłużanie włosów

Doplatając pojedyncze pasemka włosów można przedłużyć i zagęścić własne. Dzięki naszym metodom są możliwe do wykonania nieosiągalne dotychczas fryzury. Wykonujemy przedłużanie różnymi metodami w zależności od oczekiwanej długości włosów. Najlepszej jakości włosy syntetyczne zbliżone w strukturze do włosów naturalnych. Są lżejsze od włosów naturalnych, przez co nie obciążają ich nasady. Przed założeniem mogą być mieszane wg. potrzeb. 

Można maksymalnie przedłużyć włosy do pasa, minimalna długość włosów naturalnych 10 cm. Używamy włosów syntetycznych, które są sprawdzone pod kątem noszenia i pielęgnacji, są lżejsze od naturalnych przez co nie obciążają tak własnych cebulek włosowych. Trwałość przedłużonej fryzury powyżej 3 miesięcy. Włosy są sprawdzone przez naszą wieloletnią praktykę.

Cena 400 – 900 zł w zależności od ilości włosów.

Doplatając pojedyncze pasemka włosów można zagęścić własne. Zagęszczamy włosy również włosami naturalnymi. Najlepszej jakości włosy syntetyczne zbliżone w strukturze do włosów naturalnych. Są lżejsze od włosów naturalnych, przez co nie obciążają ich nasady. Przed założeniem mogą być mieszane wg. potrzeb. Używamy włosów na taśmie lub w pasemkach. Można dodać trwałe kolorystyczne akcenty w postaci pasemek.

Stylizacja utrzymuje się do 5 miesięcy.

Długość włosów dowolna.
Cena od 200 zł.
Aby zamówić konkretny kolor włosów bierzemy zaliczkę w kwocie od 50 zł.

Poprawianie/podciąganie wcześniej przedłużonych włosów* Metoda tissage; na jeden warkocz: 120 zł – 150 zł na dwa warkocze: do 4 taśm – 200 zł, więcej taśm 250 zł – 300 zł na trzy wakocze: 250 zł – 400 zł


Cennik włosy syntetyczne:

  • do ramion/krótkie 600
  • do połowy pleców 800
  • do łokcia/pasa 980
  • powyżej 65 cm 1000 – 1200
  • pojedyncze pasemko 10 


Cennik włosy naturalne:

  • długość 30cm od 600  
  • długość 40cm od 900
  • długość 50cm od 1200
  • długość 60cm od 1600 

*Całkowity koszt przedłużenia zależy od ilości warstw i włosów w gramach

Cena przedłużenia obejmuje włosy + robocizna.

Rezerwacja terminu

Aby zarezerwować termin wymagana jest wpłata:
100 zł na warkoczyki
200 zł na afro&loki
200 zł na przedłużanie włosów

Nasze prace znajdziesz również na
facebook.com/fryzjerAlewlosy