To wyjątkowe miejsce spotkań, a nie fabryka takich samych Fryzur.

Dla nas fryzjerstwo jest dziełem sztuki. U nas nie ma pośpiechu, przychodzisz siadamy przy aromatycznej herbacie, kawie lub lampce wina i ustalamy co chcesz na głowie a potem spokojnie spełniamy Twoje życzenie.
Staramy się, aby fryzjerstwo w naszym wykonaniu było na najwyższym poziomie. Nie spoczywamy na laurach – uczestniczymy w szkoleniach krajowych jak i zagranicznych, aby oferować naszym klientom to co najlepsze.

Jesteśmy po to, by kreować Twój nowy wizerunek, nie boimy się zmian!!
Wykonujemy nowatorskie strzyżenia. Zawód fryzjera polega na współpracy z klientem, a nowa i dobrze dobrana fryzura potrafi zmienić człowieka, dodać mu optymizmu i pewności siebie. Bardzo ważne w tym zawodzie jest śledzenie wciąż zmieniających się trendów mody i nowych technologii pozwalających uzyskać coraz bardziej fantazyjne rezultaty.
Stosujemy profesjonalne narzędzia.
Tniemy, kręcimy, a także prostujemy – naturalne włosy!

PRACOWNIA FRYZJERSKA ALEWłOSY to miejsce, gdzie pracują ludzie z pasją, dbający o to, by zaspokoić wysokie wymagania i potrzeby swoich klientów.
Nasi fryzjerzy stosują jedynie najlepsze, profesjonalne kosmetyki firmy Goldwell, Montibello, które zapewniają kompleksowy system pielęgnacji włosów, poprawiający ich kondycję i równocześnie zapewniający wspaniałe rezultaty zabiegów. Nasza pracownia urządzona jest nowocześnie, z dbałością o przestrzeń i zachowanie czystej formy. Dbamy o to, aby nasi klienci czuli się tu wyjątkowo, każdego z nich traktujemy indywidualnie. Zapraszamy!

Uczymy się od siebie nawzajem, jak być piękną. W naszej pracowni oferujemy pełen zakres usług fryzjerskich, służymy poradą w doborze fryzury, koloru czy makijażu. Naszym celem jest zadowolony klient, dlatego wszystkie usługi wykonujemy przy użyciu tylko najwyższej klasy kosmetyków pielęgnacyjnych i stylizacyjnych firmy Goldwell, a dla naszych stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty.