Robimy profesjonalnie dredy metodą szydełkowania, zakładamy też tymczasowe dredlocki metodą na warkoczyk.

O dreadach naturalnych:

DREDY W ATRAKCYJNYCH CENACH

Robimy różne rodzaje – cieniutkie, grube, płaskie, krótkie i długie. Czas ich plecenia to od 4 do 10 godzin. Włosy wyglądają jak dredy tego samego dnia i osiągają dojrzałość szybciej niż innymi metodami. Zalety: Możesz kontrolować rozmiar i kształt dredów, od grubych i gładkich do cienkich i seksownych.
Robione są naturalną metodą. Minimalna długość włosów do dreadów 10 cm. Istnieje możliwość przedłużenie ich syntetycznymi włosami. Koszt dodatkowy około 50 – 200 zł. Efekt bardzo naturalny i długość dredów dowolna.

Dredy sztuczne

Sztuczne dredy czy rastaloki polegają na doczepieniu sztucznego włosa co daje efekt pogrubienia i przedłużenia dreda. Zalety: Można sobie zrobić dredy o dowolnej długości w ciągu kilku godzin. Dowolne kolory, mieszanie kolorów, kolorowe akcenty. Wady: Dredy są syntetyczne czyli wykonane z włosa sztucznego, możesz sobie wybrać długość. Długość noszenia fryzury 3-6 miesięcy w zależności od tempa odrastania włosów. Włosy syntetyczne się mieszają z Twoimi. Możesz je zdjąć, a nie ścinać. Znajdź nas na https://www.tiktok.com/@alewlosy

Koszt około 600 – 900 zł

Cennik dredów

  • do ramion/krótkie 600 – 700 zł
  • do połowy pleców 800
  • do łokcia/pasa 900
  • powyżej 65cm 900 – 1000
  • pojedynczy dred 20 – 30
  • dokręcanie dredów, za 1 godzinę 100Rezerwacja terminu

Aby zarezerwować termin wymagana jest wpłata:
100 zł na warkoczyki
200 zł na afro&loki
200 zł na przedłużanie włosów

Nasze prace znajdziesz również na
facebook.com/fryzjerAlewlosy