Ale Włosy

Warkoczyki syntetyczne ceny już od 600 pln

Warkoczyki przedłużane

Zaplatamy
Warkoczyki - super atrakcyjna cena! Zapraszamy na promocję, 100 pln taniej! Standardowo zaplatamy 180 - 200 warkoczyków. Ilość i grubość dobieramy według charakteru i kondycji włosów naszych klientek. Przy włosach bardzo gęstych zaplatamy ponad 200 warkoczyków.  Doplatamy je bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych! Można doplatać jeden kolor włosów dopasowując do Twoich naturalnych lub łącząc np. 2 kolory, a czas ich plecienia to od 4 do 6 godzin. Warkoczyki są szczególnie popularne wśród czarnej młodzieży dużych miast amerykańskich, a także u piosenkarek i modelek. Podczas plecienia zapewniamy napoje i oglądanie filmów. Zapraszam.

Nasza strona na facebooku zawiera dużo zdjęć z naszych prac www.facebook.com/fryzjerAlewlosy

 

Cennik warkoczyków
do ramion/krótkie 500 PLN
do połowy pleców 500 PLN
do łokcia/pasa 800 PLN
powyżej 65cm 900-1000 PLN
pojedynczy warkocz 20 PLN
poprawianie warkoczyków 300 PLN
CORNROWS 160 PLN
Warkocze bokserskie 150 pln
(z dodatkiem włosów syntetycznych 150 PLN)

1 godzina plecenia od 100 PLN

Zalety:

Standardowo zaplatamy 180 - 200 warkoczyków. Ilość i grubość dobieramy według charakteru i kondycji włosów naszych klientek. Przy włosach bardzo gęstych zaplatamy ponad 200 warkoczyków.
Czas wykonania usługi również zależy od ilości, długości i typu warkoczyków.
Aby zapleść warkoczyki zwykłe (z trzech pasemek) do pasa potrzebujemy ok. 6-8 godzin. Przy włosach bardzo gęstych cały proces może przedłużyć się do 9 godzin.
Długi czas wykonania przekłada się na jakość, ponieważ staramy się zaplatać warkoczyki cienkie i w jak największej ilości. Warkoczyki są odpowiednio zaplecione i nie są luźne, dzięki czemu nie zsuwają się, a przez to że nie są grube nie obciążają za mocno cebulek. Robimy je bez środków chemicznych. W momencie kiedy się znudzą, wystarczy je obciąć na wysokości swoich naturalnych włosów i rozpleść. Głowę z warkoczami normalnie myje się zwykłym szamponem. Wady: Można je nosić około 3 miesięcy. Później niekorzystnie wyglądają z naturalnymi odrostami.

Newsletter

Bądź pewien że nie ominą cię ciekawe informacje jeśli skorzystasz z naszego newslettera.

Jesteś tutaj: Start Usługi Warkoczyki