Ale Włosy

Perfekcyjne strzyżenie włosów

Strzyżenie wykonywane w naszej pracowni fryzjerskiej

Strzyżenia
Perfekcyjne strzyżenie włosów to podstawa każdej atrakcyjnej i najmodniejszej fryzury. Większość kobiet obawia się, że nie będą umiały profesjonalnie ułożyć włosów. Można się tego szybko nauczyć. Właściwe przyrządy i odrobina treningu sprawiają, że modelowanie włosów staje się bardzo łatwe. Profesjonalne strzyżenie włosów umożliwia uzyskać przynajmniej trzy różne warianty fryzury. Włosy gładkie i błyszczące albo pełne dynamiki. Chętnie zaprezentujemy wszystkie trzy odmiany fryzury. Dzięki stosowaniu naszych rad i kosmetyków modelowanie włosów w domu nie sprawi żadnej trudności.

Zapraszam na nasz fanPage na Facebooku, polub nas 

Nasze prace są umieszczane na Facebook www.facebook.com/fryzjerAlewlosy

Cennik usług

Strżyżenie master 70 PLN
Strzyżenie męskie 40 PLN
Upięcia ślubne 90 PLN
Cornrows 160 PLN

Fryzury młodzieżowe
charakteryzują się dynamizmem i temperamentem. Fryzury dla mężczyzn jak i dziewczyn powinny być dopasowane do struktury włosów by podkreślić ich piękne zalety. Mając włosy kręcone czy proste możesz wykreować ciekawe i niepowtarzalne fryzury.
Stosując pastę, krem lub wosk do włosów, nie nanoś kosmetyku na pasma przy ich nasadzie. Dlaczego? Bo włosy będą sprawiały wrażenie nieświeżych i przylizanych. Rozprowadzaj kosmetyk z umiarem wzdłuż pasm.

Nasze prace są umieszczane na Facebook www.facebook.com/fryzjerAlewlosy

Newsletter

Bądź pewien że nie ominą cię ciekawe informacje jeśli skorzystasz z naszego newslettera.

Jesteś tutaj: Start Usługi Strzyżenie