Ale Włosy

Bon na usługi fryzjerskie

Zachęcam do kupna bonu na usługi fryzjerskie, które wykonam po ustabilizowaniu się sytuacji w naszym kraju. Do wyboru dwie opcje
voucher na usługę strzyżenia (wartość 60 pln) lub strzyżenie z koloryzacją (wartość 140 pln) do zrealizowania w Salonie fryzjerskim Alewlosy. Wystarczy podać kod vouchera, który zostanie przesłany meilem po zaksięgowaniu wpłaty. Mam nadzieję, że w salonie zobaczymy się szybko. Z góry dziękuję za pomoc.
https://lunchnext.com/alewlosy/

Reportaż "Fryzura za uśmiech"

Dzienikarka TVP3 Ania Świderska zaproponowała nakręcenie materiału z projektu „fryzura za uśmiech”. Opolska ekipa telewizyjna spędziła ze mną dwa dni. Odbyło się juz kilka emisji tego materiału. Kolejna będzie na antenie "Expresu reporterów" w programie II TVP. Fotografowała nas podczas wizyty w Fundacji Dom: Photorganic – Joanna Kolasa. Jeżeli ktoś ma ochotę zapoznać się z materiałem Anny Świderskiej zapraszamy pod adres na Youtube.

link do materiału Video "Fryzura za uśmiech"

Czego nie lubi Koronawirus?

W salonie fryzjerskim stosujemy następujące zasady higieny pracy:

Narzędzia fryzjerskie stosowane w pracy z klientem po wykonanej usłudze zostają poddane obróbce termicznej.

Procedura dezynfekcji wszystkich narzędzi odbywa się również przed otwarciem i po zakończeniu pracy salonu. Fotele fryzjerskie, toalety są myte produktami z zawartością alkoholu minimum 70% po każdym kliencie. Powierzchnia salonu i wszystkie dodatkowe pomieszczenia są myte i dezynfekowane kilka razy dziennie. Wszystkie elementy metalowe, klamki, szafki, stoliki salonu są myte i dezynfekowane kilka razy dziennie. Pracownicy dezynfekują i myją ręce wodą z mydłem tak często jak to możliwe.

Zapewniamy nieograniczony dostęp do ciepłych napoi (kawa, herbata, ciepła woda). Nie witamy się poprzez tradycyjne podanie ręki.

Zalecenia dla pracowników salonu: Unikaj dotykania oczu, nosa i ust. Kiedy kaszlesz lub kichasz, zawsze zakrywaj usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką. Dużo snu – osoby śpiące minimum 7 godzin dziennie są mniej podatne na wszelkie choroby wirusowe. 

Fryzura za uśmiech w Monarze

 

Liczba narkomanów w Polsce przekroczyła 100 tys., a problem bezdomności, według szacunków Monaru, dotykać może nawet od 200 do 300 tys. osób. Do monarowskich ośrodków rocznie trafia niemal 20 tys. takich odrzuconych przez społeczeństwo.  09.12.2015 realizowaliśmy projekt fryzura za usmiech dla wykluczonych w Ośrodku Monarr. Dokumentację fotograficzna przygotowała http://facebook.com/photorganic Joanna Kolasa

Katarzyna Nosowska

#Katarzynanosowska
Odwiedziła nas ostatnio w salonie Alewlosy znana artystka. Kasia Nosowska jest polską wokalistką, felietonistką i autorką tekstów. Jest znana z występów w zespole rockowym Hey. Poza tym od 1996 roku rozwija się jej solowa kariera. Ponadto pisze felietony i prowadzi audycje radiowe. Jest laureatką aż 21 nagród Fryderyków.

Poza karierą muzyczną Kasia Nosowska publikowała felietony w „Zwierciadle”, „Muzie” i „Filipince”. Na antenie radia Roxy FM prowadziła audycję „Tranzytem do niebytu”. W roku 2013 artystka dostała odznaczenie Złotego Krzyża Zasługi. 

Ruszyła właśnie sprzedaż jej autorskiej publikacji "A żem jej powiedziała…" 

Książka jest w zasadzie rozwinięciem formy, jaką artystka zaprezentowała na Instagramie i ma być zbiorem myśli Kasi Nosowskiej, między innymi o druzgocącym wpływie portali społecznościowych na nasze życie.

Olaplex nowe zabiegi w Alewłosy

 olaplex opola

Olaplex to nowa regeneracja, która odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów, dzięki czemu włosy są zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie Posiada trzy pielęgnacyjne fazy:

Faza 1
Blond multiplier może być stosowany do zabiegu koloryzacji, rozjaśniania, prostowania keratynowego, a także jako oddzielna rekonstrukcja.

Faza 2
Nie jest odżywką, aktywatorem, ani neutralizatorem. Wykorzystano w nim ten sam składnik aktywny co w fazie 1, jednak jest w konsystencji kremu, by ułatwić aplikację. Drugi krok jest niezbędny we wszystkich zabiegach w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów. Jest stosowany dla połączenia pozostałych mostków dwusiarczkowych przed i po zabiegu, by zapewnić siłę, strukturę i integralność włosów.
Jest nakładany po zabiegach chemicznych, lub pielęgnacyjnych a przed zastosowaniem szamponu na włosy. Czas trzymania minimum 20 min

Faza 3
Część systemu Olaplex przeznaczona dla klientów do wykonania rekonstrukcji w domu. Zawiera ten sam składnik co faza nr 1 i faza nr 2 dla uzyskania jak najlepszego efektu złączenia mostków siarczkowych. Umożliwia regenerację i utrzymanie zdrowych i silnych włosów między zabiegami, gdyż kontynuuje utrzymanie wiązań we włosach.
Przed umyciem włosów należy zwilżyć włosy wodą i odsączyć ręcznikiem, a następnie nałożyć obfitą ilość produktu od nasady aż po same końce. Czas trzymania min 20 min (polecam zostawić na całą noc w celu uzyskania jak najlepszych efektów) następnie włosy myjemy tak, jak zawsze.
Należy stosować minimum raz w tygodniu, jeśli ktoś myje włosy codziennie olaplex nr 3 należy stosować 2-3 razy w tygodniu.
Koszt buteleczki 150 zł, przy gęstych długich włosach starcza na 10 aplikacji.
Można zastosować nr 3 bez wcześniejszego stowania 1 i 2.

Olaplex jest przełomem w dziedzinie fryzjerstwa, daje nieograniczone możliwości kreowania koloru, odbudowuje nawet najbardziej zniszczone włosy, świetnie się sprawdza w codziennej pielęgnacji.
Używam olaplexu na swoich włosach od ponad 2 miesięcy, moje włosy nigdy nie były farbowane, a mimo to były suche i łamliwe. Dzięki stosowaniu olaplexu urosły mi w ekspresowym tempie, dodatkowo są gładkie i błyszczące.
olaplex opole,fryzjer opole,alewlosy,fryzura za uśmiech, olaplex

Fundacja 'Dom"

 

Fundacja, w której odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu „fryzura za uśmiech” zajmuje się kompleksową rehabilitacją niepełnosprawnych i wspiera ich w dążeniu do osiągnięcia sprawności intelektualnej i zawodowej, prowadząc Środowiskowy Dom Samopomocy, Świetlicę Terapeutyczną, Zakład Aktywności Zawodowej czy Warsztaty Terapii Zajęciowej. fotograf: Photorganic – Joanna Kolasa

Fryzura za uśmiech

Zapraszamy na bloga z projektu "Fryzura za uśmiech".

Newsletter

Bądź pewien że nie ominą cię ciekawe informacje jeśli skorzystasz z naszego newslettera.

Jesteś tutaj: Start Blog